Roma

Uzaklık: 290 Km - 1 saat , 40 dakika (Eurostar Tren ile)

Milano

Uzaklık: 300 Km - 2 saat, 30 dakika (Eurostar Tren ile)

Venedik

Uzaklık: 250 Km - 2 saat, 50 dakika (Eurostar Tren ile)

Konum

Hotel San Giorgio Floransa’nın tarihi merkezinde ve tüm cazibe merkezlerine sadece yürüme mesafesi uzaklığındadır. Otelimiz Santa Maria Novella Tren İstasyonu’na ( Floransa’nın ana istasyonudur) sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olduğundan ulaşımı kolay merkezi bir lokasyonda konaklamak isteyenlerin başlıca tercihidir...Otelimizde konaklarken Duomo ve Brunelleschi's Dome’u ziyaret edebilir ya da Ponte Vecchio’da yürürkenn dondurmanızın tadını çıkartabilirsiniz...

Lütfen interaktif haritamızın yüklenmesini bekleyiniz... Mouse’unuzu kullanarak haritayı detaylı olarak görüntüleyebilir, tam ekran görünümünü açabilirsiniz.

Hotel San Giorgio ‘ya ulaşım

Tren ile : Otelimiz Floransa’nın ana tren istasyonu olan Santa Maria Novella’ya sadece 100 metre uzaklıktadır.Bu istasyon tüm Intercity ve Eurostar trenlerinin uğrak noktasıdır bu sayede Hotel San Giorgio trenle seyahat eden gezginler için idealdir.

Araba ile : Hotel San Giorgio’da aracınızı hemen yakındaki garaja ekstra ücret ile park edebilirsiniz. Lütfen aracınız ile gelecekseniz park yeri sağlamamız için otel personelimize ziyaretinizden önce bilgi veriniz.

Havaalanından araba ile : Floransa merkeze en yakın havalanı Florence Amerigo Vespucci Havaalanı’dır (2.5 km uzaklıkta) Bunun haricinde pek çok uluslararası uçuşun yapıldıgı ( Ryan Air uçuşları dahil) Pisa Galileo Galilei Havaalanı ise 80 km uzaklıktadır ( trenle yaklaşık 55 dakika) Trenlere kolay ulasım sayesınde uçakla bu havaalanına inen misafirlerimiz için de uygundur.

Michelangelo'nun Davud Heykeli- Galleria dell'Accademia

Uzaklık: 300mt
Orijinal Davud heykelini görmek için burayı ziyaret etmelisiniz. Taklitlerinden sakınınız ( Floransa’nın merkezinde Davud heykelinin birebir ölçülerinde 7 adet replikası bulunmaktadır). San Marco meydanından aşağı doğru yürüyerek Galleria dell'Accademia’ya ulaşabilirsiniz.

Duomo

Uzaklık: 200mt
Otelimizden çıktığınızda sağa ardından hemen sola döndüğünüzde az ileride Duomo’yu göreceksiniz. Floransa’nın tarihi merkezindeki bu göz alıcı bina kendisinden daha yüksek olan yapıların inşasına izin verilmeyerek şehirdeki cazibesini korumaya devam etmektedir.

Uffizi Gallerisi

Uzaklık: 500mt
The Uffizi gallerisi Arno nehri ve Ponte Vecchio’nun hemen yanıbaşındadır.Galeri önündeki uzun kuyrukları beklemek istemezseniz görevlilerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Piazzale Michelangelo ve Ponte Vecchio

Uzaklık: 400mt
Piazzale Michelangelo’da panoramic Floransa manzarasının tadını çıkartabilirsiniz. Bir digger alternative olarak da Floransa’nın en eski köprüsü olan Ponte Vecchio’da dondurma keyfi yapabilirsiniz.Tüm bunlar Hotel San Giorgio’dan yaklaşık 400 metre uzaklıktadır.

uparrow