Konum

Hotel San Giorgio Ponte Vecchio, Uffizi Gallerisi, Michelangelo’nun Davud heykeli ve Duomo gibi Floransa’nın cazibe merkezlerine sadece bir kaç dakikalık yürüme mesafesi uzaklığındadır.

Online Rezervasyon

Rezervasyonunuzu bizle yapın ve Floransa’nın tarihi merkezindeki kaliteli konaklama imkanına kavuşun- özenli odalarımızın ve kahvaltı salonunun tadını çıkarmaya hazırlanın

YENİ !!! - Havaalanı bağlantısı

YENİ LINK Tramvay T2 Floransa Peretola Havaalanı - Piazza Dell'Unità Italiana, ÖN DURDURMA Hotel San Giorgio.

 

Araba ile - Otopark Villa Costanza - Tramvia T1 - Hotel S.Giorgio

Hotel San Giorgio Florence resmi websitesine hoşgeldiniz

San Giorgio Hotel Floransa’da ailece konaklamanız için uygun, Floransa’nın tarihi merkezinde tren istasyonun hemen yanında 3 yıldızlı uygun fiyatlı bir konaklama seçeneğidir.

Otel San Giorgio & Olimpic Tanıtım

Hotel San Giorgio & Olimpic, zarif ve konforlu bir 3 yıldızlı oteldir. Odalar, fakir Floransalı sanatının karakteristik tarzında döşenmiştir, moderniteyle dokunularak bazı odalarda, balkon yapabilirsiniz. Medici şapelleri, Duomo ve S. Maria Novella kilisesi manzarası eşliğinde kahvaltı yapabilirsiniz. Her şeyin yürüme mesafesinde olduğu Floransa'nın tarihi merkezinde stratejik bir konuma sahip olan otel: SMN istasyonuna 100 metre, Duomo'ya 200 metre ve yeni T2 Tramvay Terminali'nin Floransa Havalimanı'na bitişiğinde.

Otel San Giorgio & Olimpic
Kadromuz

Personelimiz nitelikli ve çok dilli, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için hazır: rezervasyon turları, müzeler, sergiler, vb.

Müşterilerin Floransa'nın en güzel kültürünü, sanatını ve geleneklerini ve harika çevresini takdir etmelerine yardımcı olmaya hazır. Resepsiyon 24/24 açıktır.

uparrow