Lokalizacja

Witamy na oficjalnej stronie internetowej Hotelu San Giorgio i Olympic we Florencji. Hotel San Giorgio jest trzygwiazdkowym hotelem rodzinnym, usytuowanym w samym centrum miasta, niedaleko glownej stacji pociagow. Ten rodzinny hotel utrzymany jest w bardzo dobrych warunkach, posiada calkowicie odnowione pokoje a takze spelnia wszystkie najwyzej ustalone standardy.

Galeria Zdjęć

Spójrz na siebie, aby zobaczyć, co mamy wielkie obiekty, a główne atrakcje w odległości spaceru od nas...

NOWOŚĆ !!! - Połączenie z lotniskiem

NOWE LINK Tramwaj T2 Florencja Peretola Airport - Piazza Dell'Unità Italiana, FRONT STOP Hotel San Giorgio.

 

Samochodem - parking Villa Costanza - Tramvia T1 - Hotel S.Giorgio

Witamy na Hotel San Giorgio i Olimpic Florencji

Witamy w prywatnym trzygwiazdkowym Hotelu San Giorgio & Olimpic we Forencji.

Hotel San Giorgio i Olimpic
Prezentacja

Hotel San Giorgio & Olimpic to elegancki i komfortowy hotel trzygwiazdkowy, pokoje urządzone są w charakterystycznym stylu biednej florenckiej sztuki, z nutką nowoczesności, Niektóre pokoje posiadają balkon, na którym można zjeść śniadanie ze wspaniałym widok kaplic Medyceuszy, katedry i kościoła S. Maria Novella. Strategicznie zlokalizowany w historycznym centrum Florencji, gdzie wszystko jest w odległości spaceru: 100 metrów od stacji SMN, 200 metrów od katedry i naprzeciwko końca nowej linii tramwajowej T2 w kierunku lotniska we Florencji.

Hotel San Giorgio i Olimpic
Nasz personel

Nasz personel jest wykwalifikowany, dostępny i wielojęzyczny, gotowy do zaspokojenia potrzeb naszych klientów: rezerwowanie wycieczek, muzeów, wystaw itp.

Gotowi pomóc klientom docenić najbardziej autentyczną kulturę, sztukę i tradycje Florencji i jej wspaniałą okolicę. Recepcja czynna jest 24/24.

uparrow